Grilovací sezóna nekončí s létem

Grilujte v zimě s indukční deskou De Dietrich

Setkání u grilu s rodinou a přáteli patří pro drtivou většinu Čechů mezi vyhledávaný způsob trávení volného času. Dle mnoha průzkumů griluje více jak 90% obyvatel, často i několikrát do roka. S příchodem chladnějších podzimních dnů tak mnoho z nás propadá lehké nostalgii po létě. Zahradní grily jsou většinou již umyté a odložené ve sklepích či garážích.

Nastal čas přestěhovat opulentní grilovací hostiny do kuchyně!

Kuchyň, vybavená indukční varnou deskou a grilem De Dietrich plně zastoupí velký zahradní gril. Umožní vám i nadále se setkávat se svými blízkými v teple vašeho domova kolem stolu, přetékajícího dobrotami přímo servírovanými z doslova kouzelné grilovací plotny. To vše i v době, kdy za okny chumelí a teploměr ukazuje arktické teploty.

horiZonePlay

Technologie De Dietrich ve službách vašeho kulinářského talentu

Výhody grilovací
desky značky De Dietrich

 • velká grilovací plocha
 • snadné přenášení a čištění
 • okamžité zahřátí díky indukci
 • přesná regulace výkonu
 • skladnost
 • masivní a odolné provedení

Nevýhody
elektrického grilu

 • menší grilovací plocha
 • nepraktická údržba a čištění
 • dlouhé nahřívání
 • větší spotřeba el. energie
 • zabírá větší prostor v kuchyni
 • přívodní kabel

UNIKÁTNÍ LITINOVÝ GRIL K INDUKČNÍ DESCE ZDARMA

Indukční deska De Dietrich horiZonePlay v kombinaci se speciálním litinovým grilem tvoří dokonalý pár pro domácí grilování za každého počasí

De Dietrich touto akcí vychází vstříc českým a slovenským zákazníkům a jejich oblibě grilování. Každý zákazník, který si v rámci akce zakoupí indukční desku horiZonePlay, dostane luxusní litinový gril jako dárek. Jeho povrch je opatřen drážkováním a zvýšeným okrajem, což zabraňuje roztékání tuku a šťávy, zatímco se grilované potraviny krásně opékají, a grilu se dotýkají pouze v místech vyvýšení. To zabraňuje přichytávání potraviny k povrchu grilu, čímž je zajištěna snadná manipulace a otáčení opékaných pochutin.

K plnému využití vlastností grilu je zapotřebí zvolit indukci De Dietrich typu horiZonePlay. Každá z těchto varných desek má integrovanou vodící lištu, určenou pro usazení příslušenství De Dietrich. Základním příslušenstvím je stylové dřevěné krájecí prkénko, které je součástí výbavy modelů horiZonePlay. Nicméně pro náš účel je nejdůležitějším právě gril De Dietrich, který je v současnosti největším svého typu na trhu. Jeho rozměr koresponduje s rozměry varné zóny horiZone (40 x 23 cm), přičemž vybrání v zadní části grilu přesně zapadne do vodící lišty varné desky. Díky této dokonalé sestavě pro domácí grilování může sezóna trvat celý rok.

Showroom De Dietrich

Zveme Vás k návštěvě předváděcích showroomů De Dietrich

Katalog 2021

Kvalitní vestavné spotřebiče a dřezy

Varné desky De Dietrich horiZonePlay

Základem pro pohodlné grilování s litinovým grilem De Dietrich je rychlá a výkonná indukční deska De Dietrich s varnou plochou horiZone

Každá z těchto varných desek disponuje nejméně jednou varnou plochou horiZone. Modulární varná plocha o rozměrech 40 x 23 cm představuje nejkomplexnější varnou zónu na trhu, která je složena ze šesti výkonných induktorů, umístěných pod sklokeramickou plochou varné desky. Můžete tak použít nádobí všech tvarů a velikostí, od 23 cm pánve po 40 cm oválné nádobí, a samozřejmě originální příslušenství De Dietrich. Pokud si přejete větší grilovací plochu, doporučujeme zakoupit varnou desku se dvěma nebo i třemi varnými zónami horiZone. Na jednom grilu pak můžete například grilovat maso, na druhém zeleninu a třetí varná zóna může potraviny udržovat teplé.

Indukční varné desky horiZonePlay jsou k dispozici v šířkách 90 cm, 80 cm, 65 cm, a také 38 cm (Domino). Jsou dodávány s luxusním dřevěným prkénkem z francouzského regionu Sologne. Mezi příslušenství, které je možné k těmto deskám dokoupit, patří odnímatelný gril nebo plancha speciálně navržené tak, aby odpovídaly rozměrům varné desky horiZone a bezpečně držely na ploše ukotvené do profilu z nerezové oceli na zadní straně varné desky. Volitelná příslušenství se používají v součinnosti s vyhrazenými dotykovými tlačítky na ovládacích panelech varných desek, přičemž jejich ovládání je velmi intuitivní.

Symbol francouzského způsobu života

Používání a údržba příslušenství De Dietrich

Aby Vám veškeré příslušenství DeDietrich dlouho a spolehlivě sloužilo, doporučujeme při jejich údržbě dodržovat několik jednoduchých zásad, které Vám nezaberou víc než pár minut

Po dokončení přípravy jídel nechte příslušenství vychladnout. Gril stačí postříkat prostředkem na čištění grilů a nechat chvíli působit. Znečištění pak snadno umyjete obyčejnou houbou na nádobí pod tekoucí vodou. Mytí grilu nebo planchy v myčce nedoporučujeme, sůl a mycí prostředky jsou zbytečně agresivní. Vyhýbejte se také abrazivním prostředkům a drátěnkám. Teplá voda, jemná mycí houba a pár kapek prostředku na nádobí většinou zcela postačí. Dřevěné prkénko čistěte zásadně teplou vodou, případně běžným mycím prostředkem na nádobí. Nemáčejte jej ve vodě déle, než je nezbytně nutné a po očištění prkénko osušte utěrkou a nechte doschnout.

Tip: před grilováním velmi jemně potřete grilovací plochu tukem nebo olejem. Usnadníte si tím grilování i následnou údržbu plochy.

Značka De Dietrich je nesmírně hrdá na to, že může své výrobky označovat logem „Origine France Garantie“. Toto označení, vytvořené v květnu 2011 na podnět francouzského ministerstva průmyslu, je synonymem transparentnosti a pravdivosti informací o původu a výrobních postupech produktů společnosti De Dietrich. Jedná se o jedinečné referenční kritérium pro náročné zákazníky, kteří vyhledávají prestižní a kvalitní výrobky.

Nabídka indukčních desek

Nejoblíbenější spotřebiče

Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Créateur D'Émotions Depuis 1684